Ansattoversikt


Friskhet og mestring

Ansatte i avdelingen Friskhet og mestring
Navn Tittel Telefon Mobil E-post
37 17 02 45


Besøksadresse
Helsehuset
Hovlandsveien 9, 4985 Vegårshei

Postadresse
Molandsveien 11. 4985 Vegårshei

Telefontid vedr. spørsmål om startlån/tilskudd
Torsdager 08:00 - 11:00

55 55 33 33

Telefon og kontaktinformasjon til ansatte

Besøksadresse
Molandsveien 11, 4985 Vegårshei

Postadresse
Molandsveien 11, 4985 Vegårshei

55 55 33 39
Saksbehandler NAV 55 55 33 33 janni.hanna.bernhardson@nav.no
Sykepleier i skolehelsetjenesten -og SLT kontakt 481 01 566 Anette.Bergan@vegarshei.kommune.no
Enhetsleder for helse og mestring 404 01 293 Thorben.Froitland@vegarshei.kommune.no
Kommuneoverlege 37 17 02 45 Cornelia.Gaskjenn@vegarshei.kommune.no
Veileder NAV 55 55 33 33 Lilit.Hasratyan@vegarshei.kommune.no
Ergoterapeut/systemkoordinator - Fagansvarlig psykisk helse og ru 37 17 02 34 918 46 061 tina.johansen@vegarshei.kommune.no
Helsesøster/Synskontakt 37 17 02 37 930 82 928 bjorg.lia@vegarshei.kommune.no


Besøksadresse
Helsehuset
Hovlandsveien 9, 4985 Vegårshei

Postadresse
Molandsveien 11, 4985 Vegårshei
 

Tiltakskoordinator/Veileder 901 93 387 kine.lorentzen@vegarshei.kommune.no


 

Seksjonsleder friskhet, mestring og institusjon 923 36 694 923 36 694 Thormod.Moi.Felle@vegarshei.kommune.no
Kommunelege 37 17 02 45 siri.moland@vegarshei.kommune.no
Jordmor 950 02 597 vigdis.moripen@vegarshei.kommune.no


Besøksadresse
Helsehuset
Hovlandsveien 9, 4985 Vegårshei

Postadresse
Molandsveien 11, 4985 Vegårshei

Helsesekretær 37 17 02 45 may-lill.myre@vegarshei.kommune.no
55 55 33 33

 www.nav.no

Besøksadresse:
Molandsveien 11, 4985 Vegårshei

Postadresse:
NAV Øst i Agder, Postboks 38
4901 Tvedestrand

Psykiatrisk sykepleier 908 33 804 gunn.karin.songedal@vegarshei.kommune.no
Kommunefysioterapeut 468 21 855 Oda.Strand.Mindrebo@vegarshei.kommune.no
Veileder psykisk helse og rus 469 51 955 469 51 955 Lisbeth.Songe.Asnes@vegarshei.kommune.no